Sąd Rejonowy w Chełmie

  1. SSR Agnieszka Aurzecka-Abramowicz (2016r.)
  2. SSR Agnieszka Aurzecka-Abramowicz (2017r.)
  3. Asesor Anna Baran (2016r.) - (w związku z objeciem stanowiska)
  4. Asesor sądowy Anna Baran (2017r.)
  5. SSR Eliza Bogusz-Wójcik (2016r.)
  6. SSR Eliza Bogusz-Wójcik (2017r.)
  7. SSR Marta Bojarska (2016r.)
  8. SSR Marta Bojarska (2017r.)
  9. SSR Leszek Breś (2016r.)
  10. SSR Leszek Breś (2017r.)
  11. SSR Beata Cholewa (2016r.)
  12. SSR Anna Choma (2016r.)
  13. SSR Anna Choma (2017r.)
  14. SSR Anna Cwiklinska (2016r.)
  15. SSR Anna Cwiklinska (2017r.)
  16. Starszy Referendarz Agnieszka Dubowiecka (2016r.)
  17. Starszy referendarz sądowy Agnieszka Dubowiecka (2017r.)
  18. Referendarz Katarzyna Ferenszkiewicz-Snopek (2016r.)
  19. Asesor Katarzyna Ferenszkiewicz-Snopek (2016r.) - (w związku z objęciem stanowiska)
  20. Referendarz Katarzyna Ferenszkiewicz-Snopek (2016r.) - (w związku z rozwiązaniem stosunku pracy)
  21. Asesor sądowy Katarzyna Ferenszkiewicz-Snopek (2017r.)
  22. SSR Magdalena Flis (2016r.)
  23. SSR Magdalena Flis (2017r.)
  24. SSR Anna Górna (2016r.)
  25. SSR Anna Górna (2017r.)
  26. SSR Olga Grabowska-Szymanek (2016r.)
  27. SSR Olga Grabowska-Szymanek (2017r.)
  28. SSR Mirosław Janiuk (2016r.)
  29. SSR Mirosław Janiuk (2017r.)
  30. SSR Monika Komsta (2016r.)
  31. SSR Monika Komsta (2017r.)
  32. SSR Magdalena Kotuła (2016r.)
  33. SSR Ewelina Lewczuk-Zembrzycka (2016r.)
  34. SSR Ewelina Lewczuk-Zembrzycka (2017r.)
  35. SSR Beata Mielniczuk (2016r.)
  36. SSR Beata Mielniczuk (2017r.)
  37. SSR Grzegorz Oziemczuk (2016r.)
  38. SSR Grzegorz Oziemczuk (2017r.)
  39. Referendarz Joanna Paszkiewicz (2016r.)
  40. Referendarz sądowy Joanna Paszkiewicz (2017r.)
  41. Asesor Katarzyna Pijanowska-Mikołajczak (2016r.) - (w związku z objęciem stanowiska)
  42. Asesor sądowy Katarzyna Pijanowska-Mikołajczak (2017r.)
  43. SSR Maria Piłat (2016r.)
  44. SSR Maria Piłat - stan spoczynku (2017r.)
  45. SSR Anna Piłat- Świś (2016r.)
  46. SSR Anna Piłat-Świś (2017r.)
  47. SSR Anna Sobczuk (2016r.)
  48. SSR Anna Sobczuk (2017r.)
  49. SSR Katarzyna Sobczyk (2016r.)
  50. SSR Katarzyna Sobczyk (2017r.)
  51. SSR Partyk Starosławski (2016r.)
  52. SSR Patryk Starosławski (2017r.)
  53. SSR Magdalena Studzińska (2016r.)
  54. SSR Agnieszka Wiśniewska (2016r.)
  55. SSR Agnieszka Wiśniewska (2017r.)
  56. SSR Marek Wiśniewski (2016r.)
  57. SSR Marek Wiśniewski (2017r.)
  58. SSR Marek Woliński (2016r.)
  59. SSR Marek Woliński (2017r.)
  60. Asesor Edyta Wosiak (2016r.) - (w związku z objęciem stanowiska)
  61. Asesor sądowy Edyta Wosiak (2017r.)
  62. Referendarz sądowy Arkadiusz Zawiśłak (2017r.) - (w związku z powołaniem na stanowisko)
  63. Asesor Adrian Zbiciak (2016r.) - (w związku z objęciem stanowiska)
  64. Asesor sądowy Adrian Zbiciak (2017r.)